ÖZBEK OTO OPEL VE CHEVROLET SERVİSİ

Tüm otomobiller düzenli kontrollere ve denetimlere ihtiyaç duyar. Mevsimlik kontrollerden genel denetimlere kadar, Özbek Opel servisi olarak size uygun fiyatlarda kalite ve güvenilirlik sunmak bizleri memnun edecektir.

Memnuniyetiniz Servisimizin birincil önceliğidir. Kapsamlı servis yelpazemiz aracınızdan maksimum keyfi alabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır

Kış geliyor ve otomobilinizin yılın en soğuk, en ıslak ve en karanlık zamanına hazır olup olmadığını anlamanın tam zamanı. Özbek Opel servisiniz, otomobiliniz için bu kış yollarda size zaman kazandıracak ve sorundan kurtaracak bir dizi özel kontrol sunuyor.
Bir otomobilin kullanım ömründe beklenmedik bir onarım hemen hemen kaçınılmazdır ancak kapsamlı destek hizmetleri ve cazip fiyatlar sunan Özbek Opel servisi sayesinde bunun bir sorun olması gerekmez.
  • Servisimizde Opel ve Chevrolet marka otoların sevis ve bakım hizmeti sunulmaktadır.
  • Genel Motor Ayarları ve Bakımı
  • Şanzuman Tamiri, Bakımı, Baskı Balata Değişimi
  • Diferensiyel Tamir Bakımı ve Onarımı
  • Elektronik ve Elektrik Aksam Tamir ve Onarımı
  • Servisimizde Modern ekipman ve Özel Test Cİhazları Kullanılarak gerekli onarımlar yapılmaktadır
Test Cihazı Görüntülemek İçin... Test Cihazı Görüntülemek İçin...
Test Ekipmanlarımız
Test Cihazı Görüntülemek İçin... Test Cihazı Görüntülemek İçin...

Copyright 2010 @ Özbek Oto Prıns Servis
Web Design By @ Raci Taşan
Prıns Autogas lternative Fuel Systems Ana Sayfa... İletişim İçin... Prins, prins, prins lpg, sıralı sistem, prins otogaz Prins, prins, prins lpg, sıralı sistem, prins otogaz Prins, prins, prins lpg, sıralı sistem, prins otogaz Prins, prins, prins lpg, sıralı sistem, prins otogaz